
13:48, 21 лютого 2024 р.
На Дніпропетровщині людина померла від коронавірусу
На Дніпропетровщині захворюваність на ГРВІ минулого тижня перевищила епідемічний поріг у Павлограді, Тернівці, Васильківській, Магдалинівський, П’ятихатській, Юр’ївській та Петриківській громадах. Повідомляють у обласній раді.
Хоча в цілому у Дніпропетровській області показники інфекційних захворювань відповідають сезонним рівням та на 26,8% менші від епідпорогу. Випадків COVID-19 було на 32% менше, ніж попереднього тижня. На жаль, від коронавірусу одна людина померла.
На території області циркулює штам Omicron SARS-CoV-2, віруси грипу типу А, В та парагрипу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:53
26 червня
21:45
24 червня
09:37
24 червня
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.