• Головна
  • На обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях призові місця здобули спортсмени з Нікополя
15:02, 7 лютого

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях (фото)

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Про їх здобутки розповіли на сайті міської ради, передає Nikopolnews.

З 25 по 27 січня в СК «Динамо» пройшов Відкритий Чемпіонат міста Дніпро з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь 27 вихованок ДЮСШ «Електрометалург». Наші гімнастки змагалися у різних вікових категоріях і змогли вибороти 6 золотих нагород, 12 – срібних і 9 – бронзових. А саме:

1 місця – Поліна Савченко, Поліна Бас, Христина Бурак, Вікторія Каражова, Мирослава Ананьєва, Карина Косих. 2 місця – Ніколь Полканова, Анастасія Коваленко, Яна Савченко, Кіра Курило, Катерина Михальова, Софія Аришева, Дар’я Євенко, Альона Поваренко, Алла Самойлова-Рудь, Вікторія Богачова, Єлизавета Чередниченко, Анна Бичко. 3 місця – Злата Ужвій, Поліна Тягунова, Поліна Болденко, Софія Гришечкина, Лія Самойлова-Рудь, Катерина Ричков, Маргарита Галаган, Юлія Бичко, Олександра Лисенко

417418492 2765310950286778 5511776470689871463 n

28 січня у Києві проходив Відкритий Всеукраїнський турнір “Nicole Cup 2024”, де взяли участь дві гімнастки ДЮСШ «Електрометалург» і показали такі результати: Дар’я Ващенко посіла 3 місце у багатоборстві і 1 місце у вправах з обручем, Софія Ричкова виборола срібну нагороду у вправах з обручем.

417424871 2766222533528953 3443947123813475301 n

?росія масовано атакувала ракетами українські ..Детальніше

8 січня у Кропивницькому пройшов Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зимова мрія», де вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Діана Сингаєвська посіла І місце.

3 лютого 5 юних шахістів в Покрові зіграли в турнірі з швидких шахів. Так, 1-2 місця поділили Донець Ілля (Нікополь) та Фролов Олександр (Покров) – 4,0 з 5 (перемога в особистій зустрічі вивела на перше місце Іллю). 3-5 місця поділили Крюк Ілля (Нікополь), Омельченко Ігор (Покров) та дебютант шахових змагань Кошель Максим (Нікополь) – 3,0 (так їх розставили додаткові показники). Призери отримали грамоти, медалі, призи від організаторів, а переможець повіз додому і Кубок.

421962347 3684254031858167 4462662654651476211 n

4 лютого у Новоолександрівці Федерація футболу Дніпропетровської області провела відкритий урок для юних спортсменів 2013-2014-2015 років народження, після якого відбулися товариські зустрічі серед команд: Дніпро-Преображенка, ДЮСШ «Електрометалург» Нікополь, ФК-Томаківка, «Колос»-Першетравневе.

Спортсмени з Нікополя здобули призові місця на змаганнях

417493047 2770502866434253 6221025532370261216 n

За результатами змагань команда ДЮСШ «Електрометалург» (тренер Сергій МЕДЖОРІН) у полуфіналі виграла у команди Першетравневе з рахунком 3:1, але у фіналі поступилася суперникам з Дніпра. Наша команда отримала срібну нагороду, футбольний м’яч, комплект манишок і солодкі подарунки.

3 лютого у с.м.т. Солоне пройшов 4 тур зимового Кубку Незламності футболу, де дві наші команди юнаків 2010-2011-2012 р.н. продовжують боротися за найголовнішу нагороду

424920956 1753231868520406 139516773594683295 n

З 2 по 4 лютого 2024 року, в м.Цюріх (Швейцарія) відбувся Кваліфікаційний турнір Чемпіонату Швейцарії серед юніорів (Ю-12) в якому брали участь і нікопольскі першорозрядники Хамраєв Нікіта та Шевченко Данило. Взагалі на старт вийшло 87 хлопців та дівчат з Німеччини, Швейцарії,України, Польщі, Франції та інш. Грали по цікавій Шведській системі (3 тура рапід, 4 класики). В перший день результати швидкої гри (2,5 з 3) давали нашим хлопцям непогані шанси на підсумковий результат, а от в класиці Данило до останнього туру претендував на призову трійку, але програв конкуренту Кумару Ш.(1569) і з результатом 5 з 7 посів – 8 місце, Нікіта – 3,5 з 7 (40 місце), Нікіта втратив шанси проти двох міцних господарів. Отримано досвід і є шанси в наступній кваліфікації покращити результати.