![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
23:53, 29 січня
Свої домівки покинули 300 мешканців Нікополя і района
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-29_16-09-43.jpg)
Торік майже 300 мешканців Дніпропетровської області попросили про евакуацію. Це жінки та чоловіки старшого віку. А ще люди з інвалідність. Всі вони мешканці Нікополя і району.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
Жителям Нікопольщини допомагала велика команда: ОВА, представники району і громад, благодійники та друзі з сусідніх регіонів. Вони займалися транспортуванням людей та шукали місця для розміщення, формували групи.
Зрештою людей вивезли в санаторії й заклади охорони здоров’я на Закарпаття, Івано-Франківщину та Полтавщину. Організували безоплатне проживання та харчування. За необхідності їм надається медична допомога.
У 2024-му році такий напрям роботи в області продовжили. Вже поступило 14 заявок для охочих виїхати. Якщо й у ваших знайомих чи рідних є така потреба, звертайтеся до місцевої влади, йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 24 листопада 2016 р.
00:00, 22 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...