• Головна
  • Дніпропетровська філія "Газмережі": вчасно передані показання – гарантія точних розрахунків
Новини компаній
15:00, 2 січня

Дніпропетровська філія "Газмережі": вчасно передані показання – гарантія точних розрахунків

Новини компаній

Газорозподільна компанія області вітає зі святами всіх споживачів газу та нагадує про важливі завдання у прийдешньому 2024!  

Щомісяця з 1 по 5 число необхідно вчасно передавати показання лічильника природного газу. Це забезпечить точні та коректні розрахунки. 

Згідно з Кодексом ГРМ саме Оператор газорозподільних мереж відповідає за баланс природного газу, на Дніпропетровщині (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) - це Дніпропетровська філія «Газмережі». Для цього у компанії є розгалужена система приладів обліку та обробки їх показань. Тому виключно Дніпропетровська філія «Газмережі» може приймати інформацію приладів обліку у споживачів. 

Усі дані про обсяги споживання, які надходять до газорозподільної компанії, передаються на інформаційну платформу Оператора ГТС. На основі отриманих даних постачальник формує рахунки. Якщо споживач не передав показання, обсяги спожитого газу автоматично розраховуються відповідно до планових, визначених Кодексом ГРМ.

Аби передати актуальні обсяги спожитого блакитного палива, клієнти компанії можуть скористатися мультифункціональним особистим кабінетом «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/login. Детальну інформацію про те, як зареєструватися в особистому кабінеті, читайте за посиланням: http://surl.li/mfbrq.

Якщо споживачі заходять в особистий кабінет за допомогою комп'ютера — кнопка «Передати показання» знаходиться у верхньому куті зліва біля кнопки «Оплатити». На смартфоні опцію слід шукати у верхньому куті справа.  

У випадку, якщо мешканці Дніпропетровщини не мають доступу до комп’ютера чи смартфона, передати показання можна через контакт-центр ГК «Нафтогаз України» за номерами:  

  • 066-300-2-888;  
  • 098-300-2-888;  
  • 093-300-2-888;  
  • 057-708-01-87;  
  • 056-747-36-35. 

Дніпропетровська філія «Газмережі» дякує клієнтам за свідомість та відповідальність!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...