• Головна
  • Адвокат у Києві – види послуг та особливості надання правової допомоги
Новини компаній
11:00, 6 грудня 2023 р.

Адвокат у Києві – види послуг та особливості надання правової допомоги

Новини компаній

Адвокат Київ – фахівець, який допомагає захищати Ваші особисті інтереси в різних ситуаціях, будь то майнові, сімейні, кримінальні, адміністративні чи інші питання. Звернення до професіонала – найкращий спосіб вирішувати суперечки, відстоювати свою позицію у суді чи перед правоохоронними органами.

Адвокатська допомога від професіоналів

Адвокатська допомога від професіоналів

Які послуги надає адвокат

Послуги адвоката у Києві доступні як фізичним, так і юридичним особам. Залежно від напряму практики фахівець може займатися випадками ДТП, суперечками з нерухомості, спадковими, страховими, кримінальними, цивільними, військовими, житловими, митними, земельними, сімейними чи трудовими справами.

Консультації

Первинна (ознайомча) юридична консультація передбачає, що адвокат загалом знайомиться з проблемою людини, що звернулася до неї, оцінює обсяг необхідної юридичної допомоги та пропонує варіанти співробітництва, приблизно вказуючи терміни та вартість. Як правило, вона безкоштовна. Якщо клієнт самостійно розуміє, яка саме допомога йому потрібна, він записується на платний прийом, де адвокат відразу починає предметно займатися спірним питанням. Окрім особистої зустрічі, багато юридичних компаній пропонують такий зручний формат, як онлайн-консультація.

Допомога у складанні документів

Професійна юридична допомога може знадобитися для аналізу та складання найрізноманітніших документів, наприклад, договорів та додаткових угод до них, контрактів, претензій, внутрішніх паперів підприємства тощо. Досвідчений фахівець допоможе врахувати Ваші інтереси при формуванні кожного пункту.

>

Юридична компанія – Ваш надійний помічник під час укладання договорів:

  • трудових;
  • орендних;
  • купівлі-продажу;
  • про постачання товару;
  • про надання послуг;
  • про виконання робіт (підряду);
  • шлюбних та про сплату аліментів;
  • будівельних (генпідряд, технагляд, авторський нагляд та ін.).

Для підготовки будь-яких документів у Києві можна звертатися до «Першої Юридичної».

Представлення інтересів клієнта в органах виконавчої влади

Адвокат з виконавчого провадження представляє клієнтські інтереси в органах виконавчої служби. Він контролює своєчасність здійснення всіх дій там, а також допомагає оскаржити постанови приватних та держвиконавців у разі їх незаконності. До фахівця цього профілю звертаються для підготовки адвокатських запитів за матеріалами виконавчого провадження та зняття арешту з майна боржника, якщо його було накладено неправомірно, або борг уже погашено.

Захист інтересів клієнта в суді

Судове представництво – один із основних напрямків, за яким працює кожен адвокат у Києві. Зокрема, фахівці «Першої Юридичної» мають усі необхідні професійні знання та практичні навички, щоб захищати інтереси фізосіб у будь-якому суді, незалежно від юрисдикції. Ми займаємося цивільними та господарськими справами, кримінальними провадженнями, адміністративними правопорушеннями тощо.

Правові сфери роботи адвоката в Києві

Консультація адвоката та супутні послуги надаються клієнтам у сфері корпоративного, договірного, міграційного, земельного, майнового, трудового права, а також нерухомості, бізнесу та міжнародної торгівлі. Крім того, юридичним особам надається допомога у захисті інтелектуальної власності та ділової репутації, фізичним – у споживчих спорах, відшкодуванні збитків тощо.

Де замовити послуги адвоката

Якщо Вам потрібна професійна та всебічна консультація юриста та/або адвоката, звертайтесь до компанії «Перша Юридична». Досвідчений фахівець уважно та у стислі терміни вивчить зміст спору/справи та вибудує найефективнішу лінію захисту Ваших інтересів. Потім він реалізує її у суді чи іншій інстанції, виходячи з особливостей випадку. Ми пропонуємо послуги адвокатів та юрисконсультів з багаторічним досвідом, які детально та відповідально розуміються на кожному питанні. У нас працюють професіонали, компетентні у всіх правових галузях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...