• Головна
  • Гарний результат на обласному чемпіонаті показали боксери з Нікополя
20:25, 20 жовтня 2023 р.

Гарний результат на обласному чемпіонаті показали боксери з Нікополя

З 16 по 18 жовтня у Кривому Розі відбувся обласний чемпіонат з боксу. Поборотися за першість та пройти відбір на Чемпіонат України приїхали спортсмени з різних куточків нашої області. Загалом до змагань приєдналися 80 учасників. Боксери з Нікополя показали гарний результат завдяки своїй наполегливій праці й роботі тренерів – Костянтина Чекалова та Андрія Сипченка.

Про це повідомила пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.

Змагання серед молоді 2006-2007 р. н. і дорослих 2005 р. н. відбулися на базі клубу КБ-75. За першість боролися боксери з Дніпра, Кам’янського, Нікополя, Першотравенська та, звичайно, Кривого Рогу.

Вихованці НДЮСШ «Трубник» дуже вдало виступили на чемпіонаті. Так, серед молоді боксер Андрій Біленко (у ваговій категорії 48 кг) став чемпіоном змагань. Віктор Посвістак (у ваговій категорії 57 кг) виборов бронзову медаль. Серед дорослих – Олександр Колмаков(у ваговій категорії 57 кг) піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, завоювавши золоту медаль. А Костянтин Павлов (в ваговій категорії 63,5 кг) став срібним призером змагань. Разом зі своїм суперником він отримав спеціальний приз за «Найкращий бій».

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Наступний бій відбудеться у Чернівецькій області. Саме там пройде Чемпіонат України з боксу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію