
10:04, 18 жовтня 2023 р.
Рятувальники прибрали дерево з проїжджої частини на вулиці Шевченка у Нікополі

16-го жовтня, о 13:33, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про інцидент у Нікополі. На вулиці Шевченка дерево впало на проїжджу частину. Ніхто не постраждав.
За викликом виїхали рятувальники. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення пресслужби ДСНС України у Дніпропетровській області.
На місці події співробітники ДСНС розпилили стовбур дерева та прибрали його на узбіччя автошляху. До робіт було залучено 6 рятувальників.

Фахівці ДСНС прибрали повалене дерево з проїжджої частини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:43
8 червня
13:23
3 червня
ТОП новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.