![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
23:46, 25 серпня 2023 р.
Генератори та зарядні станції передала захисникам громада Нікополя
![](https://nikopol.informator.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-25_13-14-38.jpg)
Нікопольська громада продовжує системно допомагати військовослужбовцям. Для потреб захисників, сьогодні 25 серпня, передали джерела резервного живлення.
Про це повідомляє Інформатор посилаючись на повідомлення оперативного Telegram-каналу Нікополя.
Сьогодні вкотре для потреб наших захисників з підрозділу окремого батальйону сил територіальної оборони ЗСУ передали джерела резервного живлення. Це інверторні генератори та зарядні станції, які придбали коштом місцевого бюджету.
“Підтримка наших військових – це наближення Перемоги України. Наші мужні воїн міцно тримають кожен сантиметр української землі, тож наш обов’язок підтримувати і допомагати їм. Вдячний депутатам міської ради, за системну підтримку рішень щодо виділення коштів на допомогу військовим”, – прокоментував передачу міський голова Олександр Саюк.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 25 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...