![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
10:26, 9 серпня 2023 р.
Лауреатом І ступеню на Міжнародному фестивалі стала піаністка з Нікополя
![Лауреатом І ступеню на Міжнародному фестивалі стала піаніс..., фото-1 Лауреатом І ступеню на Міжнародному фестивалі стала піаністка з Нікополя, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Творчі діти Нікополя досягають нових вершин. Учениця фортепіанного відділу школи мистецтв Дар’я Худякова стала лауреатом І ступеню на Міжнародному двотуровому фестивалі. Конкурс мистецтв “Симфонія літа” відбувався у Києві.
Про це повідомляє пресслужба міськради Нікополя, передає Інформатор.
Завдяки наполегливій праці та таланту учнів та викладачів Нікопольської міської школи мистецтв, про наше місто знають далеко за його межами. “Вітаємо з яскравою перемогою! Дякуємо усім та бажаємо натхнення, творчих злетів, нових перемог!”, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...