• Головна
  • Золоту медаль на чемпіонаті Європи-2023 здобула каноїстка з Енергодару
18:18, 17 липня 2023 р.

Золоту медаль на чемпіонаті Європи-2023 здобула каноїстка з Енергодару

Чергову золоту медаль на Чемпіонаті Європи-2023 з марафону на байдарках та каное виборола енергодарська спортсменка, багаторазова чемпіонка Європи та Світу Людмила Бабак. Вона фінішувала першою в каное-одиночці на дистанції 15,4 км. Змагання пройшли у Хорватії.

Про це повідомив міський голова Енергодару Дмитро Орлов, передає Інформатор.

Це друга золота медаль Людмили Бабак на цьогорічному чемпіонаті. Першу спортсменка здобула, подолавши дистанцію 3,4 км в каное-одиночці, чим підтвердила свій сьомий в кар’єрі титул чемпіонки континенту з марафону.

“Вітаємо Людмилу Бабак та її тренера Сергія Снєжка з черговими -такими вагомими для України та Енергодара перемогами!Пишаємося нашими спортсменами, які прославляють свою країну, завдяки ним знову та знову звучить Гімн України та піднімається наш національний Прапор”, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію