• Головна
  • Правила мобілізації змінили в Україні
14:08, 14 липня 2023 р.

Правила мобілізації змінили в Україні

В Україні змінили правила мобілізації. Кабінет міністрів України дозволив отримувати бронювання ще більшій категорії працівників деяких підприємств. Правила діятимуть на період мобілізації та воєнного стану.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Як розказала перша віце-прем’єрка Юлія Свириденко: “Під час зустрічей з бізнесом ми отримували неодноразові скарги на зволікання державних органів з розглядом звернень щодо визначення підприємств критично важливими. Це впливало на діяльність суб’єктів господарювання, заважало бізнесу планувати свою роботу”.

Для отримання бронювання працівників від мобілізації підприємство має відповідати трьом та більше критеріям “критичності” із семи:

загальна сума податків, зборів та платежів, нарахованих та сплачених до державного і місцевих бюджетів, зокрема ЄСВ, крім митних платежів, протягом звітного податкового року перевищує еквівалент 1,5 млн євро; сума надходжень в іноземній валюті, крім кредитів і позик перевищує 32 млн євро; підприємство має стратегічне значення для економіки та безпеки держави відповідно до затвердженого Урядом переліку таких об’єктів державної власності; підприємство має важливе значення для галузі національної економіки чи задоволення потреб територіальної громади. Перелік таких об’єктів встановлюються органами виконавчої влади, іншими державними органами за визначеними ними критеріями; відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; розмір середньої заробітної плати застрахованих працівників на підприємстві за останній календарний квартал становить не менше розміру середньої заробітної плати у регіоні за IV квартал 2021 р.; підприємство є резидентом Дія Сіті. Туди входять IT-компанії України.

Влада мусить розглянути звернення до 10 робочих днів з моменту отримання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нікополь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...