• Головна
  • Вибираємо кухонні стільці грамотно
Новини компаній
11:56, 23 березня 2023 р.

Вибираємо кухонні стільці грамотно

Новини компаній

На рівень комфорту під час трапези безпосередньо впливають стільці кухонні. Адже вони повинні бути максимально зручними. Так, звісно, є випадки, коли люди вдома переважно лише вечеряють, тому не приділяють достатньо уваги кухонним меблям. Проте це буває не так часто. Більшість же людей полюбляють з комфортом посидіти за обіднім столом, насолоджуючись гарними стравами та спілкуванням з родиною чи друзями.

Сучасний асортимент стільців для кухні вражає. Виробники меблів пропонують безліч варіантів на любий смак і бюджет. Зокрема, можна придбати такі моделі:

·Класичні;

·Розкладні;

·Барні;

·Табурети;

·М’які.

Також деякі люди віддають перевагу нестандартним рішенням, наприклад, використанню пуфів або лавок. Тут все залежить від особливостей інтер’єру кухні, її площі та індивідуальних уподобань. Але це зайвий раз доводить, що наразі проблем з вибором взагалі немає. Навіть більше, при бажанні можна навіть домовитись про виготовлення стільців на замовлення.

Технічні критерії вибору

Перш за все, потрібно звертати увагу на характеристики столу. Це актуально для тих випадків, коли меблі купуються не комплектом, а окремо. Так, якщо стіл виготовлений з дерева, то найкраще пасуватимуть йому стільці кухонні дерев'яні. Причому, бажано в тому ж стилі або хоча б зі схожою конструкцією.

Щодо інших параметрів, то до них відносяться:

·Матеріал виготовлення. І дерево, і метал, і пластик мають свою плюси та мінуси. Наприклад, дерев’яні коштують дорожче, у порівнянні з металевими аналогами, вони менш міцні. З іншого боку, й вага їх менша, ніж у моделях на металевому каркасі, до того ж, дерево не дряпає підлогу. Таким чином, потрібно зважити всі «за» та «проти» перед тим, розглянувши особливості кожного матеріалу окремо;

·Тип сидіння. Сюди ж можна віднести й тип спинки. Мова йде про м’якість. Є м’які стільці, є тверді. Перші вважаються зручнішими, проте потребують більш ретельного догляду. За другими догляд мінімальний, але й довго на них сидіти незручно;

·Наявність спинки. Так, вона необов’язкова, гарними прикладами таких моделей є високі барні крісла, табурети та лави. Спинка додає ваги меблевому предметові, він коштує дорожче, та з нею все ж таки зручніше;

·Габарити. Для когось це може не мати суттєвого значення, проте для власників невеличких кухонь питання доволі актуальне. Чим менше за розмірами стільці, тим легше їх розмістити в умовах обмеженої площі;

·Стійкість конструкції. Меблевий предмет повинен впевнено стояти, інакше сидіти на ньому буде не просто незручно, а й небезпечно. За стійкість відповідає конструкція. Тому, перед тим, як купити оригінальний за дизайном стілець, необхідно впевнитись, що він відповідає даному параметру.

Не менш важливим критерієм є міцність. Причому, вона не залежить лише від матеріалу виготовлення. Звісно,стільці кухонні металеві апріорі міцніші за пластикові чи дерев’яні, проте важливу роль грає й товщина каркасу. Модель з дерева може бути не менш міцною, якщо виготовлена з цільного бруску достатньої товщини. Додатково на цей параметр впливає є якість збирання.

Стильові параметри

Меблі повинні гарно вписуватись в інтер’єр. А тому дизайнери враховують такі фактори, як особливості фасаду гарнітуру, матеріали стін і підлогового покриття, освітлювальні пристрої, елементи декору тощо. В даному питанні немає нічого зайвого, якщо хочеться отримати стильну кухню в сучасному оформленні.

Допомогти з вибором кухонних стільців можуть наступні поради:

·Для класичного стилю інтер’єру, а також кантрі, шале, рустик – підійдуть дерев’яні моделі. Для середземноморського стилю краще обрати меблі з ротангу;

·Для лофту або ретро краще за все вибрати стільці на металевому каркасі з дерев’яними сидіннями;

·Для мінімалізму чи хай-теку підходять моделі з металевим каркасом і пластиковими сидіннями.

Колір меблевих предметів повинен відрізнятись від кольору гарнітуру, аби вони не зливались в одне. Тому, якщо кухня оформлена в яскравих відтінках, то стільці повинні бути нейтрального кольору. І навпаки, яскраві предмети розбавлять однотонний інтер’єр в холодних тонах. Для темних кухонь вибирають світлі стільці та стіл, аби обстановка не здавалась похмурою.

Вибрати кухонні стільці можна через:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...