
20:00, 13 березня 2023 р.
На Дніпропетровщині стартувало розмінування полів. Сьогодні сапери працювали у Криворізькому районі, - ФОТО

Сьогодні в області стартувало розмінування полів. Аби посівна була безпечною. Сапери працювали в Криворізькому районі – почали з Зеленодольської громади. Одне з полів повністю зачистили. Вибухонебезпечні предмети знешкодили.
Про це повідомляє начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
Він зазначив, що у ДСНСників є все необхідне для піротехнічних робіт. Територію вони обстежують й дронами.
Завтра розмінування продовжаться на інших територіях, засіяних боєприпасами після ворожих обстрілів. Аби аграрії працювали без ризику, а весняні роботи в полях пройшли вчасно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:53
26 червня
21:45
24 червня
09:37
24 червня
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 22 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.