
08:50, 19 жовтня 2022 р.
В результаті нічного обстрілу Криворізького району було пошкоджено енергетичну інфраструктуру, - ВІДЕО.

Сьогодні вночі російські війська обстріляли Криворізький район.
Про це повідомив начальник Криврізької РВА Євген Ситниченко.
В результаті обстрілу було пошкоджено енергетичну інфраструктуру, суттєво пошкоджено.
Наразі там працюють ДСНС та самі енергетики.
Найголовніше, що в результаті цього обстрілу ніхто не постраждав, всі живі, здорові.
Шановні, звертаюсь до усіх вас: заощаджуйте електроенергію, не перенавантажуйте систему. Дайте можливість нашим енергетикам відновити пошкодження і запустити всі свої об'єкти на повну потужність.
Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:45
24 червня
09:37
24 червня
19:03
19 червня
12:00
19 червня
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.