
07:53, 15 жовтня 2022 р.
росіяни усю ніч тероризували Нікопольщину. Поранення отримали двоє людей, - ОВА

росіяни усю ніч тероризували Нікопольщину. Поранення отримали двоє людей.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
Били з «Градів», «Ураганів» та важкої артилерії по трьох громадах - Нікопольській, Марганецькій та Червоногригорівській.
У нічний Нікополь прилетіло понад 50 російських снарядів. Поранені двоє людей - 35-річний чоловік та 42-річна жінка. Обоє у лікарні. Стан середньої тяжкості.
У місті побито понад 10 багатоповерхових та приватних будинків, транспортне підприємство, кілька магазинів, гаражний кооператив, автомобілі та декілька офісів.
У Марганецькій та Червоногригорівській громадах люди не постраждали. Пошкоджене промислове підприємство та оселі.
Читайте також: Опівночі над Дніпропетровщиною знищено 5 ворожих дронів-камікадзе «Shahed-136».




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:45
24 червня
09:37
24 червня
19:03
19 червня
12:00
19 червня
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.