• Головна
  • Нова професія під час війни: Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості готує спеціалістів
Прес-реліз
12:30, 1 серпня 2022 р.

Нова професія під час війни: Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості готує спеціалістів

Прес-реліз
Нова професія під час війни: Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості готує спеціалістів, фото-1

Сучасні потреби ринку праці – це кваліфіковані та компетентні працівники. Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює підготовку спеціалістів для торгівельної, фінансової сфери, сфери інформації та телекомунікацій (обробка даних), переробної промисловості, надання комунальних та індивідуальних послуг.

Також люди, які звернулись до служби зайнятості, можуть підвищити свою кваліфікацію – вивчати комп’ютерні технології, опанувати бухгалтерські програми, пройти курси для організації власної справи тощо.

«Наразі в Україні зростає попит на робітничі професії. Маємо пропозиції, які точно будуть актуальними на ринку праці під час війни та у післявоєнний період. Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ здійснює професійну підготовку за такими ліцензованими професіями:

✅касир (в банку);
✅офісний службовець (бухгалтерія);
✅контролер-касир;
✅оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
✅продавець непродовольчих товарів;
✅продавець продовольчих товарів;
✅електрогазозварник;
✅оператор котельні;
✅молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими;
✅манікюрник;
✅стропальник», – розповіла начальниця відділу організації профнавчання Дніпропетровського ОЦЗ Тетяна Кардель.

Більше того, розглядаючи перспективи змін на ринку праці після закінчення війни, Центр розробив для дорослого населення нові напрями навчання: «Графічний та вебдизайн. Проєктування візуальних комунікацій», «Основи розробки Інтернет-магазинів на CMS Opencart», «Основи UI/UX», «Основи системного адміністрування», «Комп’ютеризація торговельних процесів» та курси за частковими професійними кваліфікаціями за напрямами «Механізоване зварювання і наплавлення в середовищі захисних газів» і «Ручне дугове зварювання й наплавлення».

Додаткова інформація доступна за телефоном (056)373-25-36, в онлайн-підтримці у Telegram — https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP, а також за номером «гарячої лінії» — (056)722-24-10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #ДніпровськаОбласнаРада #056.ua #0564.ua #5632.ua #0566.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...