![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
19:20, 18 травня 2022 р.
Рашисти ховаються у цивільних об’єктах і ведуть звідти обстріли
![Рашисти ховаються у цивільних об’єктах і ведуть звідти обстріли Рашисти ховаються у цивільних об’єктах і ведуть звідти обстріли](/dist-assets/images/cap.jpg)
Отримали черговий доказ лицемірства армії рф: окупанти використовують приміщення української школи як свої казарми, військові склади і фотозони для селфі. А російська пропаганда у цей час розганяє фейки нібито це наші захисники дислокуються у школах та лікарнях, прикриваючись «живим щитом» із цивільних.
Але фотодокази з телефону загарбника, який вдалося зламати СБУ, розвінчують російські міфи.
На фото – військовослужбовець 23 загону спеціального призначення росгвардії (з дислокацією в м. Челябінськ) Сергій Віталійович Дидикін. Він систематично відсилає рідним і знайомим свої «геройські» селфі зі школи у м. Білозерка на Херсонщині.
Та замість хизування радимо окупанту почитати шкільні підручники історії – у них описано чимало злочинів рф за останнє століття, про які не згадують на росТБ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...