![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
13:00, 14 травня 2022 р.
На Дніпропетровщині листоноша привласнила більше 100 тисяч поштового відділення
![На Дніпропетровщині листоноша привласнила більше 100 тисяч поштовог... На Дніпропетровщині листоноша привласнила більше 100 тисяч поштового відділення](/dist-assets/images/cap.jpg)
За привласнення грошей поштового відділення поліція Нікополя викрила листоношу. Жінка заволоділа більш ніж 100 тисячами гривень пересувного відділення поштового зв’язку, які витратила на власні потреби.
Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Дніпропетровській області.
До поліції Нікополя звернулось керівництво державного підприємства з повідомленням про виявлення нестачі грошових коштів у касі пересувного відділення поштового зв’язку, яке працювало у Нікопольському районі.
В ході досудового розслідування та проведення економічної експертизи, слідчим було встановлено, що листоноша привласнила майже 108 тисяч гривень готівкових коштів, які в подальшому розтратила на власний розсуд.
Зловмисницею виявилась 47-річна мешканка Нікопольського району.
12 травня слідчим за погодженням із окружною прокуратурою жінці оголошено про підозру за ч.1ст.191 Кримінального кодексу України(привласнення чужого майна, яке було ввірене особі та перебувало в її віданні). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
live comments feed...