![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
Офіційно
15:00, 10 травня 2022 р.
На Дніпропетровщині рятують постраждалих дітей та пенсіонерку з Луганщини
Офіційно
![На Дніпропетровщині рятують постраждалих дітей та пенсіоне..., фото-1 На Дніпропетровщині рятують постраждалих дітей та пенсіонерку з Луганщини, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Родину з Привілля евакуювали до нашого регіону 7-го травня. Того дня пообіді російські загарбники з «Градів» обстріляли житловий сектор.
Родичка постраждалих Віра Сарікова розповідає: «Прилетіло» дуже несподівано. Обстрілювали сусідні міста і тут влучило прямо в наш двір. Діти якраз пообідали й бігли з дому до підвалу, де ми живемо останні три тижні. Двоє моїх племінників 11 та 14 років загинули, 70-річній мамі уламками влучило в живіт і ноги. Онука й донька вижили, але сильно травмовані».
12-річна донька пані Віри впала в кому: в неї травма черепа, уламки в тілі та зламана рука. Дівчинка у вкрай важкому стані. 8-річна онука Віри Сарікової – в цій же лікарні. В неї також уламкові поранення й численні перелами.
Родині спершу надали допомогу в Лисичанську, тоді евакуювали до Бахмута, а вже після – на Дніпропетровщину. Лікарі роблять все можливе, аби врятувати дітей та літню жінку.
«Усього від початку повномасштабного вторгнення на Дніпропетровщині було проліковано 67 дітей, з них одну дитину врятувати не вдалося. Десятеро маленьких пацієнтів досі лікуються. Постраждалі приїздять до нас з Волновахи, Ізюму, Бахмута, Маріуполя, Сєвєродонецька, Попасної, Новотроїцького, Авдіївки тощо», – розповіла начальниця відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації Наталія Шмалько.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...