• Головна
  • Відбудова України після війни з рф — таку тему сьогодні обговорювали зі світовою спільнотою
Офіційно
16:30, 5 травня 2022 р.

Відбудова України після війни з рф — таку тему сьогодні обговорювали зі світовою спільнотою

Офіційно
Відбудова України після війни з рф — таку тему сьогодні обговорювали зі світовою спільнотою, фото-1

Міжнародний круглий стіл на тему «Поствоєнна економіка України — інноваційно-інвестиційний проєкт розвитку» пройшов в режимі онлайн.

Головні тези — поетапне відновлення України, відбудова та економічне становлення.

Конференція була організована ректором НТУ «Дніпровська політехніка» Олександром Азюковський і ректором Київського національного університету будівництва та архітектури Петром Куликовим.

До заходу долучилися Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, а також професори провідних вищих навчальних закладів Німеччини, Хорватії, Японії, Польщі, Норвегії, Литви, Казахстану, Азербайджану, Туреччини. В обговоренні взяв участь голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Війна в Україні ще триває. Але Офіс Президента вже має напрацювання стосовно плану дій, який необхідно буде втілити в життя задля відбудови держави після нашої перемоги.
На мою думку, етапи відновлення країни можна поділити на кілька кроків: фіксація збитків, класифікована інвентаризація та напрями відбудови, створення комплексного плану відбудови, матеріальне забезпечення цього плану, алгоритм стягнення збитків з країни-агресора, удосконалення чинного законодавства з метою уникнення бюрократичних процедур», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Також голова обласної ради висловив впевненість, що представники вищих навчальних закладів, які взяли учать в обговоренні, допоможуть в розробці сучасних проєктів відбудови. Таку думку підтвердив ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський:

«Заклади вищої освіти продовжують готувати кваліфікованих фахівців, які здатні працювати в умовах післявоєнного відновлення України. Навчання відбувається безперервно, в дистанційному режимі. До того ж, ми продовжуємо і свою наукову діяльність».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #ДніпровськаОбласнаРада #056.ua #0564.ua #5632.ua #0566.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...