![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
20:30, 2 травня 2022 р.
Наразі в області все спокійно. Окупантів на нашій території не було й немає, - заступник керівника ради оборони Дніпропетровщини
![Наразі в області все спокійно. Окупантів на нашій території не було... Наразі в області все спокійно. Окупантів на нашій території не було й немає, - заступник керівника ради оборони Дніпропетровщини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Шістдесят восьма доба героїчної боротьби України та українців проти російських окупантів.
Три «прильоти» в Синельниківський район протягом дня. Ушкоджено господарські будівлі. Але це нічого, відбудуємо. Головне, що люди цілі та неушкоджені, -повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.
До області продовжують прибувати люди, які тікають від війни та від загарбників. Станом на цю хвилину в області проживає 202 тисячі переселенців, з них:
- 76,4 тисяч жінок;
- 49 тисяч дітей;
- 42,7 тисяч – маломобільні громадяни та люди старше 60 років.
Очільники громад, в яких люди знаходять прихисток, разом з обласною радою та обласною військовою адміністрацією допомагають переселенцям у всьому. Зустрічають, розміщують, годують. Разом ми сильні.
Наразі в області все спокійно. Окупантів на нашій території не було й немає. Подяка ЗСУ за те, що бережуть наш спокій та женуть окупантів геть з української землі.
Зараз важко, але ми вистоїмо.
Буде мир.
Буде Україна.
Переможемо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 28 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
live comments feed...