![](https://s.0566.com.ua/section/logo/upload/pers/96/logo.png?20240727)
Офіційно
14:05, 2 травня 2022 р.
Спортсмени з Дніпропетровщини представляють Україну на Дефлімпійських іграх.
Офіційно
![Спортсмени з Дніпропетровщини представляють Україну на Деф..., фото-1 Спортсмени з Дніпропетровщини представляють Україну на Дефлімпійських іграх., фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
40 спортсменів з нашої області беруть участь у змаганнях, які проходять в Бразилії з 1 по 15 травня. Дефлімпійські ігри – це найвищий рівень змагань для людей із порушеннями слуху.
Наші спортсмени виступають у 8 видах спорту: бадмінтон, баскетбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, стрільба кульова, тхеквондо. Серед них 20 учасників – це чемпіони світу та Європи. Також у нашій делегації – 17 тренерів, лікарів, масажистів та менеджерів.
«Кожен воює на своєму «фронті». І наші спортсмени також. Завдяки ним вже вкотре піднімається прапор України на світовій арені! Дякую за мужність, завзятість, силу духу та цілеспрямованість. Віримо у вашу перемогу! Так само як і в перемогу України!», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 24 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
live comments feed...