• Главная
  • російських виробників попереджають про небезпеку російського програмного забезпечення, - ГУР МО
10:44, 29 апреля

російських виробників попереджають про небезпеку російського програмного забезпечення, - ГУР МО

російських виробників попереджають про небезпеку російського програмного забезпечення, - ГУР МО

Федеральна служба по технічному експортному контролю країни-окупанта проінформувала підприємства оборонно-промислового комплексу про небезпеку використання антивірусних програм, розроблених у рф.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. 

В листі російських контролерів зазначається: аналіз загроз безпеки інформації вказує, що «закордонними хакерськими угрупованнями при реалізації комп’ютерних атак на інформаційну структуру рФ активно експлуатуються вразливості програмного забезпечення».

Згідно з документом головна небезпека, на думку російських контролюючих органів, пов’язана з використанням державними органами програмних продуктів російського «імпортозаміщення». В першу чергу антивірусні програми лабораторії Касперського: Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security, Kaspersky Total Security та інші.

Виявилось, що використання цих програм призводить до перехоплення управління комп’ютером, витоку інформації, можливості встановлення та виконання стороннього програмного коду та інше. Рівень небезпеки пов’язаний з їх використанням оцінюється від «середнього» до «критичного».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #ГУРМО #кібернебезпека
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...