• Главная
  • Вбиті росіяни йдуть за адресою російського корабля. І це вже починають усвідомлювати в армії рф, - АУДІО
19:39, 28 апреля

Вбиті росіяни йдуть за адресою російського корабля. І це вже починають усвідомлювати в армії рф, - АУДІО

Вбиті росіяни йдуть за адресою російського корабля. І це вже починають усвідомлювати в армії рф, - АУДІО

З перехопленої розмови двох окупантів випливає, що рашисти починають усвідомлювати, що вбиті росіяни йдуть за адресою російського корабля. 

Про це повідоомляється на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

російські військовослужбовці обговорюють ситуацію в частині та ставлення до вбитих з боку своїх командирів. Основні оцінки, які дають поточним подіям: «всім все по х…» і «бардак».

Офіцери відверто демонструють зневагу до вбитих і їхніх родичів:

«Ніяких прощань, нічого. Сьогодні офіцери зайшли сюди, рибалку обговорюють. Розумієш взагалі всім насрати. Командир каже: «А, що я, каже, поїду до дружини його і що скажу, ось я його на війну відправив, а ви тут труп зустрічайте». Ти хто за посадою, придурок?»

На фоні великої кількості вбитих, офіцери приділяють увагу виключно зав’язкам на берцях та смітникам:

«Першого пацана поховали, командир частини навіть туди не поїхав. Замполіти проводжали його і все. Нічого він не каже, ходить посміхається, перевіряє шнурки не заправлені у берці. Вони за інше переживають, щоб сміття не лежало у смітнику, щоб бардюрчик був пофарбований».

Далі росіяни обговорюють можливість відмови від підписання контракту та подальшої участі у війні. Роблять висновок, що негативних наслідків це не повинно мати через велику кількість таких «відмовників» навіть серед вищих офіцерів:

«Ніхто нічого не скаже. Скільки там відмовників. Комдив повинен сказати і Попов (перший заступник командира 150 МСД полковник В. В. Попов), який відмовився».

Тож росіяни ставляться до своїх вбитих виключно як до «витратного матеріалу». А відомий вислів маршала Жукова «баби ще понароджують» і досі залишається актуальним.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #ГУРМО #рашисти #перехопленіРозмови
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...