• Главная
  • Матері російських окупантів почали «штурмувати» військкомати в рф, - АУДІО
12:45, 9 апреля

Матері російських окупантів почали «штурмувати» військкомати в рф, - АУДІО

Матері російських окупантів почали «штурмувати» військкомати в рф, - АУДІО

Матері російських окупантів хочуть будь-що забрати своїх синів із війни в Україні. Для цього не шкодують ні грошей, ні зв’язків серед військового керівництва рф.

Доказ цьому – перехоплена розмова солдата 36-ої окремої мотострілецької бригади рф з дислокацією у Борзі, що в Забайкальському краї. 

Це військове формування «відзначилося» тим, що ще у 2015 році під виглядом «донецьких сепаратистів» воювало проти України. Тож тепер їх кинули під Київ, як досвідчених головорізів. Та цьогорічна зустріч з ЗСУ для багатьох із них стала фатальною. 

Мати каже своєму синові, що домовилася з командуванням, щоб його повернули на місце дислокації, де «комиссию 2 дня проходишь и все, увольняешся… без права восстановления обратно». 

На заперечення сина, що їх скоро виводитимуть, каже, щоб навіть не сподівався на це: «…не будут выводить, сейчас будете обратно сюда заходить. Это все еще не прекратится, вывозят технику, везут… народ туда. Кто погибший, заменяют вот этими остатками».

Для переконливості наводить масштаби втрат: «…у Юли мужа убили, у Кристины мужа убили, …соседа тоже убили, Вурлов в Сирии даже отслужил, и вот – везут… а Чипа не с тобой? 10 с лишним дней не звонит уже, а Волков не с тобой? Его тоже давно нет. Альбина плачет. Тут уже пол Борзи».

Авжеж, наші ЗСУ знають свою роботу!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #військоваАгресіяРФ #СБУ #рашистськіОкупанти #перехопленіРозмови
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...