
Офіційно
12:15, 21 березня 2022 р.
Як триває кібервійна: в обласній військовій адміністрації розповіли про роботу українських ІТ-фахівців
Офіційно

Війна триває не тільки на передовій, а й в інформпросторі. До кібервійська України вже долучилось понад 300 тисяч людей, які тим чи іншим чином «бомбардують» ресурси ворога. Як розповів заступник голови обласної військової адміністрації Іван Начовний, українські ІТ-захисники провели понад 350 успішних ДДОС-атак. Нині працюють над компаніями, що займаються хмарними технологіями (один з головних напрямків розвитку в ІТ) й місцевими органами самоврядування.
«Те, що відбувається зараз, можна назвати першою світовою кібервійною. Нині всі професійні ІТ-фахівці й люди, що тим чи іншим чином дотичні до програмного забезпечення, долучаються до українського інформаційного війська й уражають критично важливі структури рф. Наша армія об’єднує також міжнародних ІТ-фахівців, засновників й творців комунікаційних компаній, розробників. Наше завдання спрямоване на дестабілізацію роботи інформаційних систем росії та білорусі, ключових інтернет-порталів, провайдерів, банківських сайтів, соцмереж, ЗМІ, установ, що працюють у федерації. Все це робиться для того, аби унеможливити функціонування інформаційної системи рф», — розповів Іван Начовний.
Солдатом інформаційних військ може стати кожен охочий. Для цього варто долучитись до телеграм-каналу https://t.me/stoprussiachannel, де публікуються завдання й інструкції того, як блокувати ворожі засоби комунікації. При цьому фахівці радять користуватись VPN.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:12
15 грудня
07:06
12 грудня
12:38
10 грудня
Оголошення
00:00, 2 грудня 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 30 листопада 2016 р.
00:00, 5 грудня 2016 р.