• Головна
  • Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує
Новини компаній
17:00, 30 серпня 2021 р.

Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує

Новини компаній

Незабаром розпочинається новий опалювальний сезон. За статистикою, саме в осінньо-зимовий період кількість нещасних випадків, пов’язаних з газом, зростає. Крім того, збільшується навантаження на газове обладнання та загалом об’єм споживання палива. Правильно підібране сучасне газове обладнання зменшує ризики та гарантує комфортне, безпечне і економічне споживання газу. Що потрібно для теплої та затишної зими розповість Дніпропетровськгаз.

Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує, фото-1

Газовий котел

Серце опалювальної системи будинку – це, безумовно, газовий котел. Щоб сповна насолоджуватися теплом та затишком в оселі взимку, необхідно підтримувати комфортну температуру. Безперебійна та безпечна робота газового котлу – це запорука комфорту під час опалювального сезону.

Дніпропетровськгаз радить звернути увагу на котел Baymak Sincap BYM-SE 24 Fi - компактний двоконтурний настінний газовий котел. Його головні функції - нагрівання води і обігрів приміщення площею до 250 м².

Оновлена сучасна система управління інтуїтивно зрозуміла для користувача. На РК-дисплеї відображається вся необхідна інформація. Гідравлічний вузол з латуні, два роздільних теплообмінника і система діагностики несправностей гарантують користувачеві надійну експлуатацію і забезпечують комфорт.

Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує, фото-2

Газовий сигналізатор

Якщо ви використовуєте прилади з відводом продуктів згорання у димові канали: газові колонки та котли – сигналізатор газу вам, безумовно, потрібний. Це надійний спосіб запобігти аварійним ситуаціям, вберегти життя і здоров’я: своє та близьких. Навіть якщо у вас лише газова плита – газосигналізатор не буде зайвим. Такий детектор – важлива складова вашої безпеки.

Сигналізатори досить різноманітні. Бувають з детекторами чадного газу, метану, пропану, бутану та інших газів. Для дому переважно використовують детектори природного газу (СН4) і чадного газу (CO). Пристрій безперервно контролює концентрацію газів у повітрі приміщення та у разі небезпеки видає звуковий та світловий сигнали. А якщо на газопроводі встановлений ще й клапан-відсікач, то сигналізатор направляє до нього імпульс і подача газу на газове обладнання припиняється.

Дніпропетровськгаз радить Сигналізатор газу 104.ua. Він виявляє та сповіщає про витік природного та чадного газу. У разі досягнення 10% нижньої межі від вибухонебезпечної концентрації природного газу, а чадного газу – 150 чнм, пристрій видає сигнал тривоги гучністю від 70 дБ у межах 1 метра та вмикає червоне проблискове світло відповідного індикатора. Після відпрацювання сигналу тривоги, пристрій перезапускається автоматично. Завдяки застосуванню 2 високонадійних сенсорів, сигналізатор виявляє природний, скраплений та чадний газ.

Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує, фото-3

Модем для лічильника газу

Пристрої дистанційної передачі даних для побутових лічильників газу призначені для дистанційної передачі показань лічильника службам розрахунку. Вони накопичують та зберігають дані показань обсягу спожитого газу, зміни конфігурації та інформацію про аварійні ситуації. З сучасними модемами вам більше не доведеться хвилюватися за коректну та своєчасну передачу показань лічильника.

Дніпропетровськгаз рекомендує Модем 104.UA Smart. Він отримує від лічильника імпульсні сигнали, що надходять від датчика імпульсів, накопичує та зберігає дані про об’єм спожитого газу. Щогодинні та цілодобові дані прилад зберігає впродовж 90 діб, щомісячні – впродовж 12 місяців.

104.ua SMART також накопичує та зберігає інформацію про час та характер аварійних ситуацій, реєструє спроби впливу магнітного поля, які призводять до спотворення показів лічильника (дату, час початку та завершення дії магнітного поля). Накопичені дані передаються на сервер диспетчерської по каналу GPRS-зв’язку. Є можливість дистанційно змінювати графік виходу на зв’язок та обсяг інформації, який передається на сервер диспетчерської.

Три кити вашої безпеки під час опалювального сезону: Дніпропетровськгаз рекомендує, фото-4

За детальною консультацією з приводу вибору, купівлі та встановлення газового обладнання звертайтеся до Клієнтських просторів 104ua. Персональні менеджери із задоволенням нададуть відповіді на усі питання споживачів природного газу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...