З презентацією своїх книг до Нікополя завітав Дніпровський письменник

Сьогодні, 11 лютого, до Нікополя завітав  сучасний український письменник з Дніпра Дмитро Бондаренко.


Дмитро являється дипломантом багатьох конкурсів, автором шести романів та чотирьох збірок оповідань.

У Нікополі Дмитро вперше, як говорить сам письменник, він є реалістичним письменником, тому і більшість сюжетів будуються на звичайних сучасних потребах простих людей. Його твори пронаших з вамиземляків, їх життєві потреби, переживання, стосунки та почуття. Тож можливо цей візит надихне письменника і він візьме за основу для своєї майбутньої книги цікаву історію нашого міста.

Його творчість викликає інтерес у читача різного покоління, мабуть саме через те, що всі ми дуже схожі, і в героях із книжок ми можемо впізнати себе, чи своїх знайомих.

Дмитро на зустрічі розповів про те, як він став письменником, чому виникла ідея писати саме художню літературу засновану на реальних подіях, про його літературні твори, а також слухачі почулидекілька оповідань у авторському читанні.

Отже, після презентації і автор, і гості лишились задоволені.На згадку про зустріч Дмитро Бондаренко подарував бібліотекам міста декілька примірників своїх книг. Тож у мешканців міста з’явилася можливість познайомитися з його творчістю ближче.

В нас не вийде переповісти всі цікавинки, якими поділився Дмитро, тож скажемо просто, кому цікаво, радимо всім взяти в руки книжку і почитати. Адже багато з нас вважає сучасних письменників, дуже складними, то ж навіть не намагається взяти книгу до рук, але ж насправді нема нічого неможливого. Не такі вже ці письменники й страшні, як їх малюють.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
144 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов