• Головна
  • В Україні запрацює національна гаряча лінія емоційної підтримки
17:30, 7 лютого 2018 р.

В Україні запрацює національна гаряча лінія емоційної підтримки

В Україні запрацює національна гаряча лінія емоційної підтримки

В Україні Міністерствоохорониздоров'я разом  з громадськими організаціями, що працюють у сфері психічного здоров’я, ініціює проект «Лінія життя. Україна».

Мета цього проекту  – створення національної телефонної гарячої лінії для емоційної підтримки українців та запобігання самогубству. Оскільки, як повідомляє МОЗ, ситуація щодо самогубств у нас є вкрай тривожною: «Україна є однією із 25 країн світу з найвищими показниками суїцидів, водночас, наші показники є одними із найвищих у Європі. Військовий конфлікт на Сході країни посилює емоційну кризу». 

Саме через це  в.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун ініціювала створення проекту «Лінія життя. Україна». 

«Самогубство – це трагедія, яка стосується не лише однієї людини,  а й рідних і усього народу. Формуючи розуміння проблем цих людей та налаштованість їм допомогти, можна реально запобігти самогубству. Я дуже вдячна громадським організаціям, які сьогодні працюють разом задля порятунку українців", – зазначила доктор Уляна Супрун.

Сам же проект очолив  Піт Шмігель, міжнародний експерт і колишній генеральний директор громадської організації «LifelineAustralia» – гарячої лінії, яка щороку надавала емоційну підтримку понад 1 млн австралійців. 

«Робота, яку проводять неурядові організації в Україні у сфері психічного здоров'я, надихає. Важливо так само мати лідерство в цьому питанні самого міністра. Важливо також, що у нас є спільне бачення проблеми і шляхів її подолання: представники неурядових організацій погоджуються, що для підтримки більшої кількості людей потрібен комплексний підхід на національному рівні», – підсумував результати зустрічей з ключовими неурядовими організаціями Піт Шмігель, українець за походженням.

Учасники проекту саме зараз  розробляють оперативний план і співпрацюють з міжнародними доноськими співтовариствами щодо можливих форм підтримки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...