• Главная
  • Як на Дніпропетровщині військові комісари протидіють корупції
09:00, 5 февраля 2018 г.

Як на Дніпропетровщині військові комісари протидіють корупції

Як на Дніпропетровщині військові комісари протидіють корупції

У обласному військовому комісаріаті Дніпропетровської області відбулося підведення підсумків роботи з недопущення корупції серед особового складу військових комісаріатів області за січень 2018 року.

На нараді були присутні також районні військові комісари області і керівний склад Дніпропетровського обласного військового комісаріату. Під час цього заходу було проаналізовано стан військової дисципліни, стан профілактичної роботи та надано персональну оцінку діяльності кожної посадової особи керівного складу районних військових комісаріатів та обласного військового комісаріату з попередження злочинів корисливої спрямованості. Про це повідомляє Нікопольський об’єднаний міський військовий комісаріат.

Як на Дніпропетровщині військові комісари протидіють корупції , фото-1

Отже, за словами заступника Дніпропетровського обласного військового комісара, підполковника Сергія Полуцигана, під час наради, районними військовим комісарами персонально були підписані угоди щодо особистого недопущення злочинів корисливої спрямованості. По поверненню військових комісарів в райони, 100% особового складу на місцях також підпишуть відповідні документи.

Також на базі одного з районних військових комісаріатів м Дніпро, відбулися практичні заняття недопущення корупційних проявів під час прийому громадян.

«На базі Самарського районного військового комісаріату міста Дніпро було проведено практичне заняття з організації прийому громадян, під час якого було продемонстровано зразкове обладнання кімнат для прийому відвідувачів, організація відеоспостереження, системи обліку відвідувачів під час прийому громадян відповідно до останніх вимог керівних документів», - зазначив Сергій Полуциган.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...