Як на Дніпропетровщині військові комісари протидіють корупції

У обласному військовому комісаріаті Дніпропетровської області відбулося підведення підсумків роботи з недопущення корупції серед особового складу військових комісаріатів області за січень 2018 року.

На нараді були присутні також районні військові комісари області і керівний склад Дніпропетровського обласного військового комісаріату. Під час цього заходу було проаналізовано стан військової дисципліни, стан профілактичної роботи та надано персональну оцінку діяльності кожної посадової особи керівного складу районних військових комісаріатів та обласного військового комісаріату з попередження злочинів корисливої спрямованості. Про це повідомляє Нікопольський об’єднаний міський військовий комісаріат.

Отже, за словами заступника Дніпропетровського обласного військового комісара, підполковника Сергія Полуцигана, під час наради, районними військовим комісарами персонально були підписані угоди щодо особистого недопущення злочинів корисливої спрямованості. По поверненню військових комісарів в райони, 100% особового складу на місцях також підпишуть відповідні документи.

Також на базі одного з районних військових комісаріатів м Дніпро, відбулися практичні заняття недопущення корупційних проявів під час прийому громадян.

«На базі Самарського районного військового комісаріату міста Дніпро було проведено практичне заняття з організації прийому громадян, під час якого було продемонстровано зразкове обладнання кімнат для прийому відвідувачів, організація відеоспостереження, системи обліку відвідувачів під час прийому громадян відповідно до останніх вимог керівних документів», - зазначив Сергій Полуциган.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
76 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов