Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць

Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , Наталья Дорошенко

Нікопольська сонячна електростанція допоможе Україні підвищити відсоток ефективності та екологічності енергосистеми.

Про це говорили на офіційному відкритті електростанції, яке відбулося 26 січня, повідомляє прес-служба міської ради.

Нагадаємо, сонячну електростанцію збудувала канадська енергетична компанія «TIU Канада», будівництво якої розпочалося ще у червні минулого року коли міський голова Андрій Фісак разом з канадськими інвесторами символічно забили монетку, разом із першою палею. Гроші на будівництво надав канадський інвестор, а ось реалізації проекту сприяли місцева влада, ДніпроОДА та Дніпропетровське інвестиційне агентство.

«Канадський інвестор обрав Нікополь не випадково, адже Нікополь – одна з найбільш сонячних місцевостей області, тому електростанцію вирішили розташувати саме тут. Це перше капіталовкладення канадської компанії в Дніпропетровську область»,- говориться в повідомленні.

На офіційному відкритті були присутні такі, а саме канадські інвестори на чолі з президентом компанії Refraction Asset Management (RAM) Майклом Юрковичем та операційним директором Хані Табшем, посол Канади в Україні Роман Ващук, голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман, торговий радник Адам Барболет, представник Украгазбанку Родіон Морозов, представник Держенергоефективності Костянтин Губа, президент Американської Палати Андрій Гундер та безпосередньо міський голова Андрій Фісак.

Також на відкритті говорили про те, що відкриття такого масштабного об’єкту це дуже значуща подія для області. Адже це безперечно захист навколишнього середовища, що для нашого промислового регіону надважливо. Ну і також, - це успіх у роботі з іноземними інвесторами.

Андрій Фісак в свою чергу наголосив, що це дійсно визначний день, адже це перша інвестиція з боку канадців, що була зроблена в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою. Це перша велика іноземна інвестиція у наше місто за роки незалежності.

«Будівництво сонячної електростанції у місті завдяки канадським інвестиціям – це великий крок вперед у визнанні інвестиційної привабливості Нікополя та розбудові міжнародного співробітництва, яке вже принесло результати місцевій громаді у вигляді створення 25 нових робочих місць, - зазначив міський голова. Місцевий бюджет вже отримав понад 2 млн. грн. оренди за 15 гектарів землі, на якій побудовано станцію. Ми сподіваємося, що це початок плідної співпраці, яка продовжиться не тільки в енергетичній сфері».

Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-1 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-2 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-3 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-4 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-5 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-6 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-7 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-8 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-9 Нова сонячна електростанція створить у Нікополі не лише енергію, а й 25 нових робочих місць , фото-10
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии