Обережно ГРИП:Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Нікополі

Обережно ГРИП:Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ  в Нікополі, Наталья Дорошенко

На даний час епідемічна ситуація з захворюваності у Нікополі продовжує ускладнюватись.

Так за даними оперативного епідеміологічного моніторингу за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення м. Нікополь у січні 2018 року епідемічна ситуація з захворюваності продовжує ускладнюватись. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

У нашому місті впродовж тижня звернулось за медичною допомогою 873 хворих.

Це в 1,6 рази перевищено середньо багаторічний рівень захворюваності та на 9% пороговий рівень.
Як повідомляють минулого тижня в 2 рази зросла захворюваність серед дітей до 14 років в порівнянні з попереднім тижнем року, рівень захворюваності серед школярів перевищує пороговий рівень в 1,4 рази. Зареєстровано 531 випадок проти 239 на попередньому тижні.

Також на 13% зросла захворюваність серед дітей, які відвідують дитячі дошкільні заклади. Перевищений пороговий рівень на 10%. Зареєстровано 170 випадків проти 150.

За результатами проведених лабораторних досліджень носоглоткових змивів від хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції дітей, в 50% проб виявлено РНК вірусу грипу В, що свідчить про циркуляцію вірусу грипу В на території міста.

Враховуючи зростання захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями проводяться посилені протиепідемічні заходи в організованих колективах дітей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии