Реформа освіти: У лютому почнуть навчати вчителів 1-х класів

Реформа освіти: У лютому почнуть навчати вчителів 1-х класів

В Україні уже у лютому 2018 року розпочнеться підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.

Міністром освіти Лілією Гриневич вже підписаний відповіднийнаказ.

У рамках заходів з підготовки вчителів потрібно буде забезпечити обов'язкове підвищення кваліфікації учителями початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках та вчителями шкіл (класів), в яких діти навчаються мовами національних меншин.

Слід відмітити, що у МОН рекомендують організувати також  проходження підвищення кваліфікації  заступникам директорів шкіл з навчально-виховної роботи у початкових класах та вчителям-предметникам фізичної культури, мистецтв, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Підвищуватимуть кваліфікацію за окремим графіком та програмами Британської Ради в Україні, Гете-Інституту в Україні та Посольства Франції в Україні, будуть також учителі іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році.

Також керівники інститутів післядипломної педагогічної освіти отримали доручення подати на затвердження МОН списки тренерів з підвищення кваліфікації та   регіональні графіки навчання вчителів 1-х класів Нової української школи.

Отже, початок проведення першого етапу підвищення кваліфікації вчителів запланований на лютий 2018 року.

З 15 лютого до 06 березня має відбутись перша настановна очна сесія.

Друга сесія заплановане на березень - квітень, а у травні - червні має відбутись підсумкова сесія.

Слід також відмітити, що вже з 1 лютого має бути організовано обов'язкове проходження дистанційного курсу навчання вчителів, які впроваджуватимуть стандарт початкової освіти у 2018/19 навчальному році, відповідно до графіку виконанняосвітньої програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників, що вже затверджена МОН.

Всім учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані документи про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

На вересень же цього року запланований початок другого етапу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/20 навчальному році.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии