Дорослих нікопольців з нетерпінням чекає гончарна студія та художня майстерня

У Нікополі продовжує працювати Центр освіти для дорослих з навчальними програмами, тренінгами та різноманітними заходах для активних, мобільних, готових до змін дорослих учнів.

Нагадуємо, даний проект існує завдяки Міністерству закордонних справ Німеччини, Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International),Громадській організації «Інформаційно-дослідний центр«Інтеграція та розвиток».

Реалізують його в центрі освіти дорослих при КЗ "Нікопольська міська школа мистецтв №1"управління з гуманітарних питань Нікопольської міської ради в партнерстві із Централізованою бібліотечною системою Нікополя та ГО "Козацький набат", де кожен бажаючий може собі підібрати заняття по душі.

Наразі адміністрація Центру освіти звертає увагу, та запрошує дорослих нікопольців до участі в наступних освітніх програмах за напрямками:

- гончарна студія та художня майстерня щонеділі з 14.00 год. за адресою вул. Запорізька 26;

- вокальна етно-студія щосереди та п'ятниці з 18.00 год. за адресою пр. Трубників 35 а.

Довідки за телефоном 050 2210638

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов