Не 3723:Які зарплати отримують у Нікопольській міській раді

Не 3723:Які зарплати отримують у  Нікопольській міській раді, Наталья Дорошенко

Майже 28 мільйонів гривень на рік складає заробітна плата Нікопольської влади.

В документі зазначено, що чисельність штатних одиниць виконавчих органів Нікопольської міської ради складає 241 осіб, фактично займають посади 228 осіб, на рік сума оплати праці яких складає 27 602 400, 00 грн. Тож взявши до рук калькулятора, кожен може підрахувати середню заробітну плату в міській раді.

«Варто замислитись тим, хто зухвало веде себе у "Білому домі" та все ж таки усвідомити, що їх обов'язок служити людям, завдяки яким вони працюють», - коментує Михайло Поперечнюк.

«А мешканцям, перестати бути рабами та зрозуміти, що вони є роботодавцями цієї самої влади і повинні контролювати її», - додав він.

Не 3723:Які зарплати отримують у  Нікопольській міській раді, фото-1

Та відразу ж в коментарях думка розділилася навпіл, хтось вважає, що цього забагато, а хтось підрахувавши прийшов до висновку, що середня заробітна плата в Нікопольській міській раді зовсім не завелика.

«Фонд оплаты труда, где сидит 22 процента отчислений за работника, то есть остается где то 22 млн. на год, расчитывал среднюю зарплату получаем порядка 8 тыс. грн. С учетом минимальной зп 3723 не такая уж и огромная зп у работников исполкома», - коментують одні.

Інші ж дивуються: «Что? Ни чего себе погрешность 10000 и 3700. Хорошая у вас арифметика».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии