У Нікополі енергетична компанія TIU Канада закінчила будівництво першої сонячної електростанції потужністю 10,5 мегават.
Про це повідомляє прес-служба нікопольської міської ради. Слід відмітити, що це перша інвестиція з боку канадців, що була зроблена в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.
Будівництво цієї станції було розпочато ще в червні і загальний обсяг інвестицій склав 10,5 мільйонів євро. Нікопольська станція містить 32304 сонячних панель та 392 інверторів, які були встановлені, для управління напругою. Під час будівництва було прокладено більш ніж 105 кілометрів кабелів, а загальна площа ділянки, на якій розташовується станція, складає 15 гектарів. Кількість викидів вуглекислого газу, у порівнянні з вугільними електростанціями зменшено на 12738 тон/рік. Таким чином, ця станція надаватиме чисту електроенергію мешканцям та бізнесу у Нікополі.