У Нікополі ознайомилися з програмою інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області

18 січня, у Нікополі, відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва у місті Нікополь.

Засідання відбулося під головуванням Олени Давидко - заступника міського голови Андрія Фісака, начальника фінансового управління Нікопольської міської ради. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
В цей день захід пройшов вперше у форматі онлайн-конференції з представниками комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради.

Микола Шевченко, заступник директора підприємства, презентував Програму інтенсифікації підприємництва в Дніпропетровській області на 2018-2020 роки.
Також цього дня заслухали інформацію про підсумки виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва за 2017 рік і підсумки роботи Координаційної ради в минулому році та розглянули затверджену Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки.
Спеціалісти відділу архітектури та містобудівного кадастру розповіли про виконання Комплексної схеми та про стан розробки Порядку розміщення тимчасових споруд.
Також обговорювали пропозицій до Положення про проведення щорічного конкурсу «Кращий підприємець міста Нікополя», план роботи Координаційної ради в 2018 році та план місцевого економічного розвитку.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии