Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового

13 січня відбулася щорічна Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, яку за звичаєм збирає козацький фонд " Меморіал ім. Івана Сірка", що об'єднав козацькі організації ВЗН.

В цей день, о 10 годині зібралися на Меморіалі Івана Сірка представники козацьких організацій Нікополя та району, Дніпра, Кривого Рогу, Марганця, Покрову, Грущівки та інщі, де провели молебень священики УПЦ КП на чолі з благочинним Нікопольських церков Ієромонах Меркурій Скороход. Про це розповідає Олександр Шевченко на своїй сторінці у фейсбуці.

Після обрання на Колі обрали наказним отаманом заходу Валерія Боцманенко з міста Кривий Ріг автоколоною вирушили до міста Покров, де пройшлися по центру ходою, та провели Раду на якій  підвели підсумки минулого року, розпланували діі на майбутній рік, обрали на рік Старшину, започаткували відділ воїнів АТО, головою відділу обрали козака, військового полковника (УБД) Василя Думанського.

«На Раді були присутні і джури з Покрову та Нікополя. Під час частування кулішєм, джурі Нікопольської Січі Кирил Бєляєв подарував козак, майстер Андрій Белозеров саморобне козацьке приладдя, просто, без церемоній, як благословення майбутньому козаку на добрі справи. Як завжди смачнючий куліш та чай на морозі приготували козаки Затопської Січі. Багато ще ідей і справ в намірах козаків та всьому свій час», - написав Олександр Шевченко. 

Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-1 Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-2 Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-3 Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-4 Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-5 Велика Різдвяна Рада Війська Запорозького Низового, фото-6
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии