Яким буде рік 2018 для Нікополя

 Яким буде рік 2018  для Нікополя , Наталья Дорошенко

Ворожіння на Новий рік? А чому б і ні! Бажаєте дізнатися  майбутнє? Ще б пак! Тим більше що в новорічну ніч це реально як ніколи.

Багато людей люблять жартівливі ворожіння на Новий рік, таким чином можна весело провести свій час, а хтось, можливо, поставиться до таких передбачень всерйоз.

Ну що ж, почнемо! Так чого ж можна очікувати в Нікополі в 2018 році? Що він нам готує.

Цей рік буде тісно пов’язаний з налагодженням відносин між Нікополем та іншими містами, особливо нашого регіону. Звичайно, у фокусі уваги залишиться подолання внутрішньої кризи нашого міста, яке не мине без конфліктів та загострень.

Рік розпочнеться достатньо позитивно, на початку року нам вдасться уникнути деяких конфліктів та небезпечних ситуацій. Перемоги та зміни на краще продовжаться вже навесні. Та разом з цим у суспільстві почне рости невдоволення, пов’язане із повільним темпом очікуваного прогресу.

Влітку Нікополь буде налагоджувати зовнішні зв’язки, адже наше місто має непогані шанси отримати суттєву допомогу від партнерів. Але в цей час зросте і напруження.

Що стосується політики, то ближче до осені2018 року на нікопольців можуть очікувати несподівані події на цій арені. Восени можуть посилитись гучні провокації, скандали, демонстративні звільнення, відставки та навіть спроби переворотів – цей період виявиться особливо неспокійним. Невиключно, що деякі депутати та лідери можуть відійти від справ, це може статися приблизно у другій половині осені.

Зрозуміло, що це не залишиться без уваги, і ми можливо знову зможемо спостерігати запеклу, можливо навіть ще запеклішу боротьбу аніж в 2017 році, тепер учасники боротьби не гребуватимуть жодними методами для досягнення своїх цілей.

Ось такі наші прогнози на 2018 рік. Це буде рік змін, дуже важко сказати, чи вистачить цього часу, аби змінити суспільний настрій, адже саме суспільство є вітром, суспільний настрій — це вітер змін. Куди він повіє - залежить від нас. З Новим роком та Різдвом Христовим!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии