• Головна
  • День клієнта від ПАТ «Дніпропетровськгаз»
10:31, 17 грудня 2017 р.

День клієнта від ПАТ «Дніпропетровськгаз»

Для нікопольських клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз» проведе День клієнта та відзначить подарунками своїх  споживачів.

Цей захід триватиме з 18 по 22 грудня 2017 року. Стати учасниками зможуть усі споживачі газу, які мешкають у Дніпропетровській області та завітають до центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз» у Нікополі.

На цьому заході вас чекають розіграші подарунків та призи. Кожен споживач, що зареєструє Особистий кабінет на сайті 104.ua візьме участь у розіграші новорічних призів: фірмових чашок, кепок, футболок. А також 26 грудня 2017 року відбудеться розіграш суперпризу – планшету.

А ось виграти Power Bank від ПАТ «Дніпропетровськгаз» зможуть клієнти компанії, які впродовж останніх трьох місяців передавали показання лічильника через смс на номер 7104 та не мають боргів за газ.

Компанія проведе розіграш подарунку серед споживачів, які оплачували за газ протягом жовтня-листопада онлайн за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua. На переможця розіграшу очікують фірмові сувеніри ПАТ «Дніпропетровськгаз» та сучасний Power Bank.

«На Дніпропетровщині більше 150 тис. споживачів мають особисті кабінети на сайті 104.ua та користуються сервісами компанії для вирішення газових питань. ПАТ «Дніпропетровськгаз» націлений на новий рівень взаємодії з клієнтами і вдячний за довіру. А напередодні новорічних свят ми вирішили відзначити подарунками наших споживачів», - говорить начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Аліна Левкович.

Кожен відвідувач центрів обслуговування ПАТ «Дніпропетровськгаз» може оцінити якість обслуговування – заповнивши спеціальну анкету. Опитування проводиться анонімно, а анкети споживачі залишають у спеціальному контейнері в приміщенні центру обслуговування. На відривному талоні необхідно вказати ПІБ, адресу, контактний телефон і віддати його фахівцю ПАТ «Дніпропетровськгаз».Серед споживачів, які заповнять анкети також буде проведено розіграш подарунків.

Тих хто відвідає центр обслуговування клієнтів з 18 по 22 грудня, очікують фірмова наліпка або магніт з вказанням номеру особового рахунку, листівки та ручки. Маленькі відвідувачі ПАТ «Дніпропетровськгаз» отримають повітряні кульки, магніти та солодощі.

Проведення Дня клієнта ПАТ «Дніпропетровськгаз» відбуватиметься за наступною програмою:

Розіграш подарунків серед споживачів, які в період з 18 по 22 грудня 2017 року зареєструють Особисті кабінети на сайті 104.ua. Для участі у розіграші необхідно в зазначений період зареєструвати Особистий кабінет вдома чи у центрі обслуговування споживачів з допомогою фахівця. Розіграш подарунків буде проведено 26 грудня 2017 року. Переможці розіграшу отримають фірмові чашки, футболки, кепки тощо. А також відбудеться розіграш суперпризу – планшету.

Розіграш Power Bank від ПАТ «Дніпропетровськгаз». Розіграш серед споживачів, які протягом останніх трьох місяців (вересень-жовтень-листопад) передавали показання лічильника через смс на номер 7104 та не мають боргів за газ буде проведено 22 грудня 2017р. за допомогою генератора випадкових чисел.

Розіграш подарунків серед споживачів, які в період з 18 по 22 грудня заповнять анкету щодо якості обслуговування. Розіграш відбудеться 22 грудня 2017 р. Переможці розіграшу отримають новорічні ялинкові прикраси, фірмові ручки, блокноти тощо.

Розіграш подарунку серед споживачів, які оплачували за газ протягом жовтня-листопада онлайн за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua. На переможця розіграшу очікують фірмові сувеніри ПАТ «Дніпропетровськгаз» та сучасний Power Bank.

Усі споживачі, які дадуть правильні відповіді на питання кросворду в газеті 104.ua під час проведення Дня клієнта у центрах обслуговування клієнтів, щодня з 18 по 22 грудня зможуть отримати фірмові подарунки у фахівців ПАТ «Дніпропетровськгаз».

На кожного споживача, що відвідає центр обслуговування клієнтів з 18 по 22 грудня, очікує фірмова наліпка або магніт з вказанням номеру особового рахунку, листівки та ручки. На маленьких відвідувачів ПАТ «Дніпропетровськгаз» очікують повітряні кульки, магніти та солодощі.

Адреса за якою буде проводитися День клієнта в Нікополі: м. Нікополь, вул. Сєрова, 51.

День клієнта від ПАТ «Дніпропетровськгаз», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...