• Головна
  • Презентація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для нікопольських випускників
12:00, 13 грудня 2017 р.

Презентація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для нікопольських випускників

Презентація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для нікопольських випускників

Вчора в Нікополі пройшла презентація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для нікопольських випускників 2018 року.

Складовими цього університету є шість факультетів, які готують фахівців для органів Національної поліції України, юстиції, судових та правоохоронних органів - факультет підготовки фахівців для підрозділу кримінальної поліції, економіко-правової бази, превентивної діяльності, органів досудового розслідування, юридичний факультет, криворізький факультет, а також навчально-науковий інститут післядипломної освіти та заочного навчання.

В університеті курсанти та студенти отримують вищу освіту за такими спеціальностями як «Правоохоронна діяльність», «Право», «Менеджмент фінансово-економічної безпеки»,

У 2018 році планується відкриття таких спеціальностей як «Психологія», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», та «Кібербезпека».

На вході в Нікопольський культурно-дозвільний центр (ГДК - НКДЦ), школярів та їх батьків зустрічав духовий оркестр університету. У фойє був розміщений банер університету, розміщена виставка зброї та стіл з профорієнтаційними матеріалами, та відповідальні працівники , які надавали профорієнтаційну консультацію стосовно умов вступу та особливостей навчання в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

По завершенню в залі Нікопольського культурно-дозвільного центру Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ показав свою талановиту молодь. Курсанти та студенти університету для випускників Нікопольських шкіл та їх батьків підготували концертну програму.

Більше світлин дивіться в альбомі: "Презентація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...