Навчання відповідальних осіб бюджету участі в Нікополі у 2018 році

У нашому місті в останні роки зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які не бажають стояти осторонь, які мають бажання долучитись до вирішення проблем Нікополя.

У нікопольців виникають ідеї щодо того, як покращити благоустрій територій міста, провести соціальні, культурно-мистецькі, спортивні заходи тощо.

Та така соціальна активність  вимагає створення дієвих інструментів співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності міста.

Мабуть одним із самих вдалих світових досвідів залучення громадян до процесу підготовки та прийняття рішень є партиципаторне бюджетування.

У нашому місті, 5 грудня в будівлі Нікопольської міської ради відбулось навчання для осіб, залучених у процес реалізації партиципаторного бюджетування в Нікополі у 2018 році, в якому будуть задіяні працівники закладів культури та посадові особи виконавчих органів міської ради, на якому обговорювалась Програма «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) в м. Нікополь на 2016-2020 роки» у новій редакції» та заходи, заплановані до реалізації в рамках конкурсу бюджету участі у наступному році. 

Особам, відповідальним за надання консультацій з підготовки проектів та супроводження голосування, було надано роз’яснення з метою успішної реалізації конкурсу бюджету участі у 2018 році, оскільки як показує світова практика бюджет участі не має єдиних правил і вимог, але існує багато моделей, і кожна громада запроваджує його по своєму. Разом з тим майже всі набивають одні й ті самі ґулі, наступаючи на ті ж самі граблі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
60 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов