У школах міста Нікополя проводиться Тиждень правових знань

Кожен тематичний тиждень у школах мыста – це можливість для наших дітей почути щось нове і цікаве із будь-якого шкільного предмету чи сфери життя.

З 4 по 8 грудня 2017 року у школах нашого міста Нікополя проводиться Тиждень правових знань.

В рамках Тижня правових знань у деяких закладах міста вже проведені різноманітні заходи.

Ось наприклад у КЗ "Гімназії № 7" класним керівником 11-А класу Левченко Л.Г. у співпраці з практичним психологом Спірідович Ю.В. було проведено відкриту виховну годину "Кібербуллінг" де учні обговорювали проблему, яка останні роки все частіше зустрічається у нашому суспільстві та шукали шляхи уникнення та запобігання такій формі насилля.

У КЗ "НСШ І - ІІІ ступенів №5" вчителем Зель М.О. для учнів 10 класу було підготовано і проведено конференцію "У світі юридичних професій", під час якої діти ознайомилися з основними праницькими професіями.

Незнання не звільняє від відповідальності, а ось знання навпаки перетворюється на силу, якою можна захистити як себе, так і інших від шкідливого та небезпечного.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
36 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов