Заняття на базі Віртуальної аерокосмічної школи

З 2012 року на базі КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» працює Віртуальна аерокосмічна школа.

28-30 листопада 2017 року вихованці гуртка ракетомоделювання Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості (керівник гуртка – Березюк О.П.) взяли участь у щорічних заняттях на базі Віртуальної аерокосмічної школи.

Мета проекту – дистанційна популяризація аерокосмічної освіти, технічної творчості, отримання додаткових знань всіма бажаючими, незалежно до їх географічного місцезнаходження та віку.

Щорічно на базі Віртуальної аерокосмічної школи проводяться заняття обласної очної школи.

Програма перебування учнів у школі була насиченою. Заняття проводилися в національному центрі аерокосмічної освіти молоді України ім..О.М.Макарова., фізико-технічному факультеті Дніпропетровського національного університету ім..Олеся Гончара.

Слухачів школи ознайомили з історією факультету, його досягненнями в галузі ракетобудування. У лабораторіях факультету учням показали вузли двигунів, які виводять ракету на орбіту. Також для слухачів школи були проведені екскурсії до коледжу ракетнокосмічного машинобудування, до виробничого об’єднання «Південний машинобудівний завод ім..О.М.Макарова», до міського Планетарію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов