У Нікополі відбувся тренінг для співробітників мережі магазинів

У Нікополізапочатковано новий вид співробітництва між підприємцями міста, громадськими об'єднаннями підприємців та владою.

Як повідомляє «Никопольский центр поддержки предпринимательства, ОО» на одному з засідань  Дмитро Єпіфанцев (мережа магазинів "Контакт") запропонував організувати проведення тренінгу за темою "Робота з конфліктами і складними ситуаціями в торговому залі".

Дмитро Єпіфанцев забеспечив тренера, а Нікопольський центр підтримки підприємництва спільно з Сектором з питань розвитку малого та середнього підприємництва (Юлія Василенко) забезпечили приміщення та інше необхідне для проведення тренінгу.

До реалізації пропозиції було залучено Асоціацією "Нікопольська комерційно-індустріальна палата" (Сергій Горгіладзе), яка забезпечила організаційні заходи та за рахунок коштів Міської програми з підтримки підприємництва забезпечила оплату приміщення, і так як тренінг тривав більше 5 годин також кофе-брейки.
У тренінгу приймали участь співробітники мережі магазинів "Контакт", підприємств "Канріт", "Експрес ЛТД", підприємців Олександра Заграя, Ігоря Хвастунова, Наталії Бовкун, а також підприємець Владислав Петров.
Подача матеріалу тренером Євгеном Васильєвим з міста Дніпро, розігрування різноманітних ситуацій, які можуть виникнути, були на досить значному рівні.

Учасники тренінгу з першої до останньої хвилини приймали активну участь, і в кінці коротко висловлюючи свої враження від тренінгу зазначили його практичну направленість, яка на їх думку дозволить бути більш підготовленими для спілкування не тільки на роботі, а і в побуті.
Приклад Дмитра Єпіфанцева, який вже не вперше вкладає кошти в підготовку працівників, можливо надихне інших підприємців, адже підготовлений працівник більш ефективний, а це, як він впевнився, сприяє збільшенню продажів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
73 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов