Семінар учителів української мови та літератури в Нікополі

У Нікополі на базі КЗ «НСЗШ №22» пройшов семінар учителів української мови та літератури.

«Розвиток критичного мислення на уроках української мови та літератури як засіб підвищення мотивації до навчання та формування соціально адаптованої особистості», саме на таку тему був проведений семінар.

На семінарі були присутні керівники шкільних методичних об’єднань та молоді вчителі міста. Захід організований та проведений кафедрою гуманітарних наук школи та її вчителями: керівником методичного об’єднання школи Полухтович Н.І., Уткіною Л.А., Барановою І.С., Рухайло В.О.
Захід розпочався з виступу директора школи Борисової Н.А., яка представила гостям школу та кафедру гуманітарних наук.
Семінар складався з двох частин: теоретичної та практичної. Під час проведення теоретичної частини розглядалися загальні положення, пов’язані з критичним мисленням. Що таке критичне мислення? Чи потрібне воно в сучасному житті? Чи всіх можна навчити мислити критично? Чи допомагає критичне мислення в роботі з інформацією? Чи стане воно у нагоді сучасному школяреві? – неповний перелік питань, на які були отримані відповіді у першій частині семінару.
Друга частина - практичний тренінг з методики критичного мислення. Присутні виступили в ролі учнів, які побували на уроці з використанням прийомів, методів та технологій розвитку критичного мислення: «Семантична карта», «Лінія цінностей», «Подвійний щоденник», «Факт та думка», «Читання з передбаченням». Учасники семінару отримали корисні для роботи поради та необхідні матеріали.
Найголовніший результат семінару – отримання мотивації для подальшого саморозвитку, самовдосконалення та роботи над розвитком критичного мислення як однієї із компетенцій, необхідних учням ХХІ століття.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
105 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов