• Главная
  • У КЗ "Нікопольська міська лікарня №4" ДОР" відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
Зроби тест на Вiл безкоштовно
16:30, 30 ноября 2017 г.

У КЗ "Нікопольська міська лікарня №4" ДОР" відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Зроби тест на Вiл безкоштовно
У КЗ "Нікопольська міська лікарня №4" ДОР"  відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

У Нікополі 1 грудня у відділенні профілактики та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД КЗ «Нікопольська МЛ № 4» ДОР" будуть проводитися заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на базі лікарні буде проводити благодійну акцію.В цей день працівниками відділення буде проводитися тестування всіх бажаючих, з метою вчасного виявлення, обстежитися на ВІЛ (конфіденційно, безкоштовно).

Також буде встановлений рекламний банер та будуть розповсюджуватись пам’ятки, буклети, листівки з інформацією про ВІЛ/СНІД, також будуть роздаватися презервативи.

О 13.00 годині в актовому залі на 3 поверсі поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» ДОР» відбудеться семінар на тему: «Що треба знати про ВІЛ/СНІД?». Усі бажаючі можуть прийняти участь у проведенні семінару.

Також пройде  тренінг для медпрацівників КЗ «Нікопольський ЦПМСД» з питань ДКТ та профілактики ВІЛ-інфекції.

Лікарі поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» ДОР», під час амбулаторного прийому, будуть інформувати пацієнтів щодо місця та часу проведення тестування на ВІЛ у відділенні профілактики та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД – кабінет № 141.

Дана акція приурочена до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, - є безкоштовною. Прийняти участь можуть усі бажаючі мешканці міста Нікополь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Последние новости
Объявления
live comments feed...