У КЗ "Нікопольська міська лікарня №4" ДОР" відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

У Нікополі 1 грудня у відділенні профілактики та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД КЗ «Нікопольська МЛ № 4» ДОР" будуть проводитися заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на базі лікарні буде проводити благодійну акцію.В цей день працівниками відділення буде проводитися тестування всіх бажаючих, з метою вчасного виявлення, обстежитися на ВІЛ (конфіденційно, безкоштовно).

Також буде встановлений рекламний банер та будуть розповсюджуватись пам’ятки, буклети, листівки з інформацією про ВІЛ/СНІД, також будуть роздаватися презервативи.

О 13.00 годині в актовому залі на 3 поверсі поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» ДОР» відбудеться семінар на тему: «Що треба знати про ВІЛ/СНІД?». Усі бажаючі можуть прийняти участь у проведенні семінару.

Також пройде  тренінг для медпрацівників КЗ «Нікопольський ЦПМСД» з питань ДКТ та профілактики ВІЛ-інфекції.

Лікарі поліклініки КЗ «Нікопольська міська лікарня № 4» ДОР», під час амбулаторного прийому, будуть інформувати пацієнтів щодо місця та часу проведення тестування на ВІЛ у відділенні профілактики та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД – кабінет № 141.

Дана акція приурочена до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, - є безкоштовною. Прийняти участь можуть усі бажаючі мешканці міста Нікополь.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
43 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов