Безкоштовне зубопротезування для учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів

Учасники АТО та члени сімей загиблих воїнів котрі потребують зубопротезування можуть звернутися до Нікопольської міської стоматологічної лікарні.

Як повідомили в громадській групі «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини»,Нікопольська міська стоматологічна лікарня запрошує учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів для зубопротезування, згідно законодавства ці медичні послугибезкоштовні.
Як говориться в повідомленні учасникам бойових дій, хто потребує протезування зубів, слід терміново зверніться до міської стоматологічної лікарні, та не чекати наступного року, оскільки фінансування на початку року, завжди "хромає"! Приходьте та лікуйте вже зараз!
Попередньо обов’язково потрібно  записатись на прийом до фахівця, щоб Вас поставили в чергу, та склали список, як що Ви навіть плануєте протезування в наступному році.

Слід відмітити, що протези фінансуються з дешевого матеріалу, але якщо Ви бажаєте кращі матеріали, є можливість різницю  доплатити.
Лікування зубів та пломбування, не входять в перелік безкоштовних послуг, хоча дійсно, в де яких містах лікують учасників АТО безкоштовно але за рахунок місцевого бюджету. Ці програми можна планувати на майбутнє, а до кінця року всі запрошуються на протезування та зробити заявку на наступний рік!

За додатковою інформацією дзвоніть за телефоном:  095 905 4005  Сергій Копчик.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
80 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов